Odolańska 24

SPRZEDANE !

lokalizacja

Nieruchomość znajduje się pomiędzy ul. Puławską, a Aleją Niepodległości, w samym centrum Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – zielonej, bogatej w liczne parki i ogrody. Urok tej dzielnicy sprawia, iż Mokotów często wybierany jest na rezydencję wielu ambasad i ambasadorów przebywających w Polsce. W sąsiedztwie położone są liczne restauracje, kawiarnie, szkoły i przedszkola.

To doskonały punkt komunikacyjny. Dwie stacje metra, kilka przystanków autobusowych i tramwajowych są oddalone o ledwie kilka minut spacerem. W ciągu 10 -15 minut można dostać się samochodem zarówno do centrum miasta jak i lotniska im. F. Chopina.

apartamenty

W budynku Odolańska 24 powstaną 2 mieszkania o ciekawym i nowoczesnym charakterze i powierzchni użytkowej ok 100 m² każde (ok 126 m²  powierzchni liczonej po podłodze), położone na 3 piętrze kamienicy.

Mieszkania składają się z wysokiego salonu połączonego z kuchnią z którego jest wyjście na loggię  o powierzchni ok 5 m². Wysokość salonu w najwyższym punkcie osiągnie ponad 4 metry.

W zależności od potrzeb i preferencji klienta w lokalach jest możliwość zaaranżowania dwóch lub trzech wygodnych sypialń, w tym jednej z prywatną łazienką (druga łazienka ogólnodostępna). 

Mieszkania mimo, że powstają w wyniku adaptacji poddasza, mają komfortową wysokość. Duże okna (170/210 cm), znajdujące się w lukarnach powodują, że tylko niewielka część mieszkania posiada odczuwalne skosy. Wysokość mieszkań w polu lukarn to ok 2,90 m a skosy zaczynają się na wygodnej wysokości 65 cm.

standard

Mieszkania oferujemy w standardzie deweloperskim, bez wykończonych podłóg, bez białego montażu. 

Klientom mają możliwość dostosowania mieszkania do indywidualnych potrzeb. Oznacza to, że ścianki działowe wyznaczające układ funkcjonalny będą stawiane zgodnie z preferencjami kupującego. 

kamienica

Przy naszej pomocy Wspólnota Mieszkaniowa przeprowadza generalny remont budynku połączony z modernizacją estetyczną. Dzięki temu kamienica będzie całkowicie odnowiona, o standardzie znacznie wyższym niż stare budynki w podobnej lokalizacji.

Planowany jest remont obu klatek schodowych w tym również wymiana wszystkich drzwi wejściowych do mieszkań.

Na podwórku przylegającym do budynku będzie wymieniona nawierzchnia, zostanie zainstalowane oświetlenie, powstaną też nowe miejsca parkingowe.

Wszystkie powyższe prace będą prowadzone wraz z pracami związanymi z nadbudową.

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

Jeśli są państwo zainteresowani naszymi przyszłymi projektami, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

+48 609 044 624

biuro@mrdv.pl